II. liga 1. kolo

11. 9. 2017

1. kolo

Poriadne Slipy - Galacticos 3:9 (3:5)

Góly: Marcel Fraňa 1, Michal Kováčik 1, Martin Minár 1 - Richard Zmajkovič 3, Patrik Tužinský 3, Robert Greško 2, Matej Považanec 1

FC Joga Bonito - ŠKP B200 3:8 (2:4)

Góly: Milan Medľa 1, Matúš Kováč 1, Tomáš Vollmann 1 - Igor Šišiak 3, Lukáš Kupec 2, Marián Dirbák 1, Marek Polóny 1, Roman Čipčala 1

Erima "98" - IQ 0:5 (0:5)

Góly: Zdeno Binder 2, Tomáš Puliš 1, Martin Tučnák 1, Miroslav Kurjan 1

FC Barumka - Nemce 2012 8:3 (4:2)

Góly: Stanislav Srnka 3, Tomáš Longauer 2, Peter Potančok 1, Michal Buzák 1, Jakub Ťakuš 1 - Tomáš Kostiviar 1, Miroslav Balogh 1, Marián Krnáč 1
ŽK: Peter Potančok (FC Barumka) , Matúš Kán (Nemce 2012), Ján Chrastina (Nemce 2012)
ČK: Peter Potančok (FC Barumka) , Matúš Kán (Nemce 2012)

Aquadux - 2. MK Tami 7:8 (2:1)

Góly: Peter Stano 3, Tomáš Libič 2, Marcel Štaudner 1, Dušan Ďurič 1 - Roman Radoš 3, Ján Matyö 2, Jakub Tóth 2, Milan Patráš 1

Úvodný polčas sezóny nám vôbec nevyšiel, čo sa týka zakončenia našich akcií, keď sme skórovali len s pokutového kopu, zásluhou Kuba Tótha. Druhý polčas išiel súper do vedenia už 4:1 po dvoch zlepených góloch. Do hry nás však opäť vrátil Kubo, keď od vlastnej brány preloboval všetko, čo mu stálo v ceste a trafil prázdnu bránu súpera, ktorý hral podobným štýlom ako my, za každého stavu, tá istá hra. Postupom času sme však začali premieňať naše šance a tri minúty pred koncom sme išli dokonca do vedenia, ktoré sme aj udržali. Navrátilec Radoš dal hattrick a nemuselo ostať len pri ňom...

Zostava: Kamenský, Bokor, Tóth, Matyo, Vetrák, Radoš, Patráš

FC Corgoň Pub Riečka - CF Slovenská Ľupča 5:6 (3:3)

Góly: Branislav Halupka 2, Miroslav Necpal 1, Jozef Náčin 1, Ivan Širka 1 - Peter Piar 3, Milan Lakomčík 2, Ján Urbančok 1
ŽK: Branislav Halupka (FC Corgoň Pub Riečka) , Peter Piar (CF Slovenská Ľupča), Ján Urbančok (CF Slovenská Ľupča)

Bežný štandard - SKYY 8:5 (3:1)

Góly: Lukáš Jagnešák 2, Michal Brášeň 2, Peter Valach 2, Patrik Strieš 1, Andrej Homola 1 - Marcel Koctúr 2, Lukáš Mesík 1, Miroslav Ďurica 1, Marian Hamza 1

Pingoši - Hellius 4:4 (3:0)

Góly: Radovan Vaterka 2, Miloš Potančok 1, Michal Vilímek 1 - Michal Čunderlík 1, Peter Lichý 1, Ivan Hák 1, Matej Lukaj 1

EFCE Brocak - FC Dan OsP 4:6 (2:3)

Góly: Martin Lišiak 1, Martin Šimko 1, Juraj Turoň 1, Andrej Greguš 1 - Michal Figúr 2, Dávid Kaňuk 1, Vladimír Kušion 1, Peter Rebek 1, Michal Phanvan 1