Choď na obsah Choď na menu
 


Zápasy

 

28.9.2018 piatok   19:30  Aquadux - TAMI

 

6.10.2018 sobota 18:00 TAMI - CP Riečka

12.10.2018 sobota 19:30 Joga Bonito - TAMI

20.10.2018 piatok 19:00 TAMI - FC Dan

26.10.2018 sobota 20:30 TAMI - Erima 98

3.11.2018 sobota 15:00 ŠKP B200 - TAMI

10.11.2018 sobota 14:00 TAMI - Tigers United

SKÓRE OD VZNIKU KLUBU

1252 : 787

 

 Číslo

Meno

Počet 

 dresu

 

gólov

 1. GK

Slebecius Filip

 0 /     3

 2.

Kapustík Richard

   2 /     2

  3.

Konkoľ Tomáš

0 /   34

   4.

Radoš Roman

0 /   90

  5.

Drahoň Stano

1 /     5

  6.

Zvalo Michal

 1 /     5

   7.

Patráš Milan

2 / 328

   8.

Vetrák Jaroslav

0 /   55

10.

Kamenský Juraj

0 / 122

11.

Hakel Lukáš

0 /   58

13.

Paulík Martin

0 /     0

17.

Kapustík Nikolas

0 /     0

 

2. kolo

FC Dan - Pingoši 8:1 (4:0)

Góly: Martin Demjan 2, Peter Rebek 2, Michal Figúr 2, Dávid Kaňuk 1, Róbert Štrbak 1 - Ján Sedilek 1
 

Aquadux - TriPe 1:9 (0:4)

Góly: Marcel Štaudner 1 - Lukáš Jeziorski 4, Peter Kúdelka 2, Martin Porubský 2, Martin Bukovec 1
 

Poriadne Slipy - 2. MK Tami 2:4 (1:2)

Góly: Martin Hraško 1, Michal Bohuš 1 - Richard Kapustík 2, Michal Zvalo 1, Stanislav Drahoň 1
Opäť výborný zápas, v ktorom sa k nám konečne priklonilo aj šťastie a premenili sme svoje šance. Súper bol mladý a nepríjemný, dobrým taktickým výkonom sme však zápas dotiahli do víťazného konca.

Zostava: Slabecius, Zvalo, Drahoň, Hakel, Radoš, bratia Kapustíkovci

FC Corgoň Pub Riečka - Trend 3:14 (2:8)

Góly: Jozef Náčin 1, Michal Sásik 1, Ľubomír Snopko 1 - Martin Janík 3, Ondrej Poljovka 3, Mário Markovič 3, Matej Rudnický 2, Norbert Dikacz 1, Martin Kohút 1, Maroš Rudnický 1
 

EFCE Brocak - ŠKP B200 4:9 (1:3)

Góly: Jaroslav Pĺžik 2, Martin Lišiak 1, Martin Šimko 1 - Lukáš Kucbel 3, Vladimír Kosec 2, Ľuboš Prôčka 1, Marián Dirbák 1, Martin Krajči 1, Marek Polóny 1
 

Erima "98" - Tigers United 2:7 (0:4)

Góly: Ján Abrahám 1, Marek Gerö 1 - Adam Šimiak 3, Denis Petrán 1, Erik Petráň 1, Martin Hríbik 1, Marek Baranyai 1

Tabuľka - II. liga

Por. Názov tímu Z V R P Skóre Body
1. FC Dan 2 2 0 0 14:3 6
2. TriPe 2 2 0 0 12:3 6
3. Tigers United 2 2 0 0 18:5 6
4. Trend 2 2 0 0 26:7 6
5. 2. MK Tami 2 1 0 1 6:5 3
6. Erima "98" 2 1 0 1 6:10 3
7. FC Corgoň Pub Riečka 2 1 0 1 11:21 3
8. ŠKP B200 2 1 0 1 16:12 3
9. Poriadne Slipy 1 0 0 1 2:4 0
10. FC Joga Bonito 1 0 0 1 2:6 0
11. Pingoši 2 0 0 2 4:12 0
12. EFCE Brocak 2 0 0 2 7:20 0
13. Aquadux 2 0 0 2 5:21 0