II. liga 6.kolo

15. 10. 2016

6. kolo

Kredenc - FC Corgoň Pub Riečka 7:5 (6:2)

Góly: Martin Perončík 2, Ján Kubiš 2, Rastislav Daniš 1, Peter Klačan 1, Andrej Kubiš 1 - Branislav Halupka 2, Miroslav Necpal 1, Milan Petrán 1, Michal Sásik 1

FC Barumka - Hellius 3:5 (2:1)

Góly: Martin Mrváň 2, Tomáš Pulkert 1 - Ivan Hák 3, Michal Čunderlík 1, Miroslav Huťka 1
ŽK: Jerguš Mrváň (FC Barumka), Štefan Majerský (FC Barumka) , Michal Čunderlík (Hellius)

ŠKP B200 - FK 98 Slovenská Ľupča 7:8 (4:5)

Góly: Vladimír Kosec 2, Ľuboš Prôčka 2, Igor Šišiak 1, Marek Polóny 1, Martin Krajči 1 - Ľubomír Bulla 3, Patrik Navrátil 2, Michal Stanko 1, Ján Homola 1, Lukáš Paško 1
ŽK: Igor Šišiak (ŠKP B200) , Michal Stanko (FK 98 Slovenská Ľupča), Miroslav Bulla (FK 98 Slovenská Ľupča), Sebastiano Cracco (FK 98 Slovenská Ľupča)
ČK: Michal Stanko (FK 98 Slovenská Ľupča)

Arsenal FC - Exel / Prima Team 4:3 (1:2)

Góly: René Turčan 3, Rado Ráno 1 - Dominik Holec 2, Branislav Krnáč 1
ŽK: René Turčan (Arsenal FC) , Lukáš Pšida (Exel / Prima Team)

Bežný štandard - "Chalani" 5:7 (1:3)

Góly: Ivor Lehoťan 2, Dávid Lokša 1, Milan Svitek 1, Lukáš Jagnešák 1 - Martin Mesík 5, Peter Mitrenga 2

2. MK Tami - 1. FC Multivitamín 19:3 (9:2)

Góly: Milan Patráš 6, Patrik Ďurčík 5, Filip Slabencius 3, Jakub Tóth 2, Lukáš Hakel 2, Jaroslav Vetrák 1 - Tomáš Pažout 2, Marek Záhora 1

Zostava: Slabecius, Vetrák, Tóth, Hakel, Ďurčík, Kubiš, Patráš

Súper nastúpil bez striedania a až na začiatok zápasu, kedy dokonca viedol 2:0 sa nezmohol na veľký odpor. Výrazne sme si polepšili skóre a dokonca tri krát skóroval Filip Slabecius, keď hral druhý polčas v poli a do brány sa postavil Jaro Vetrák. 1.100-stý gól v histórii klubu vsietil pri oslave svojich dvadsiatich narodenín Paťo Ďurčík. Škoda zbabraného prvého polčasu pred týždňom s Chalanmi, mohli sme byť na vedúcej priečke....

SKYY - IQ 4:2 (1:2)

Góly: Adam Peťko 2, Lukáš Mesík 1, Viktor Kmeť 1 - Miroslav Kurjan 1, Martin Tučnák 1