II. liga 10. kolo

10. 4. 2016

10. kolo

Bianconeri - Skyy 6:3 (3:1)

Góly: Lukáš Riša 2, Lukáš Berec 2, Dávid Slivka 1, Marek Šveda 1 - Pavol Mesík 1, Lukáš Mesík 1, Michal Číž 1
ŽK: Lukáš Berec (Bianconeri) , Peter Číž (Skyy)

Nulová šanca - Gardena 96´/One Taxi 4:5 (3:3)

Góly: Martin Rumanovský 2, Michal Badinský 1, Patrik Daubner 1 - Marek Gašpar 3, Radoslav Uličný 1, Tomáš Libič 1

Exel - ŠK Remio 4:5 (2:3)

Góly: Peter Ondrejka 2, Branislav Strelec 1, Andrej Bánovský 1 - Daniel Kohút 3, Miroslav Cenkov 2

Bežný Štandard - Ikar-Devils 4:4 (1:1)

Góly: Patrik Strieš 2, Ivor Lehoťan 2 - Nenad Rajšič 2, Michal Barla 2

Ajax - FC Corgoň Pub Riečka 6:8 (2:3)

Góly: Róbert Sečkár 3, Miroslav Baculík 1, Peter Očenáš 1, Juraj Bajdich 1 - Michal Sásik 3, Branislav Halupka 3, Milan Petrán 1, Jozef Náčin 1

Kredenc - 1.FC Multivitamín 5:3 (3:2)

Góly: Andrej Kubiš 3, Martin Perončík 1, Peter Klačan 1 - Boris Lapin 2, Ľuboš Ľalík 1

Hellius - CF Slovenská Ľupča 5:8 (2:3)

Góly: Michal Čunderlík 2, Miroslav Ďurica 1, Róbert Šuráni 1, Branislav Diško 1 - Richard Slobodník 4, Peter Piar 1, Ján Urbančok 1, Milan Mačkovič 1, Adrian Slobodník 1

FK 98 Slovenská Ľupča - 2.MK Tami 7:6 (4:3)

Góly: Samuel Ternuščák 3, Pavol Spodniak 2, Miroslav Bulla 1, Lukáš Paško 1 - Milan Patráš 3, Ján Matyő 2, Juraj Kamenský 1
ŽK: Pavol Spodniak (FK 98 Slovenská Ľupča) , Ján Matyő (2.MK Tami), Filip Slabencius (2.MK Tami)

Zápas sme rozohrali dobre a dostali sme sa do vedenia 2:0. Potom však prišli naše chyby a polčas skončil pre domácich. Zápas sme asi prehrali na začiatku druhého polčasu, keď po našich troch vyložených šanciach súper skóroval z prvej strely na bránu. Vzápätí smi inkasovali po neodpískanom aute, keď sme úplne prestali hrať a Ľupča strelila gól do odkrytej bránky. Zvýšenou snahou sa nám  podarilo vyrovnať a chceli sme zápas aj dotiahnuť do víťazného konca. To sa nám nepodarilo naopak súper v posledných sekundách strhol víťazstvo na svoju stranu. Je to smolná prehra, keď remíza by svedčala tomuto zápasu asi najviac.

V bráne  sa dobre uviedol Filip Slabecius a bude určite posilou.

Zostava: Slabecius, Matyo, Bokor, Vetrák, Hakel, Kamenský, Fúdor, Patráš

FC Barumka - IQ 5:2 (1:1)

Góly: Lukáš Laubert 2, Matúš Viglašský 1, Branislav Srnka 1, Matúš Magura 1 - Martin Tučnák 1, Michal Roháč 1