II. liga 13. kolo

3. 5. 2015

13. kolo

FK 98 Slovenská Ľupča - Ikar-Devils 4:3 (0:3)

Góly: Pavol Spodniak 2, Vladimír Krippner 1, Ľubomír Bulla 1 - Ján Lukačovič 1, Nenad Rajšič 1, Martin Dušička 1
ČK: Marek Klinec (FK 98 Slovenská Ľupča)

Kredenc - FC Barumka 3:5 (0:3)

Góly: Roman Sečkár 2, Andrej Kubiš 1 - Lukáš Laubert 4, Martin Kapusta 1

Hellius - IQ 4:1 (2:0)

Góly: Martin Kenický 3, Martin Kasáč 1 - Tomáš Bíreš 1
ČK: Zdeno Binder (IQ)

Ajax - 2. MK Tami 5:8 (1:5)

Góly: Róbert Sečkár 2, Miroslav Baculík 2, Peter Očenáš 1 - Walter Poliak 3, Milan Patráš 2, Juraj Kamenský 1, Róbert Fúdor 1, Tomáš Konkoľ 1

Prvý polčas bol plne v našej réžii aj keď sme prehrávali 0:1, priamy kop súpera si nešťastne stečoval do vlastnej bránky Patráš. Potom sme však prehustili stredné pásmo, ako naši hokejisti na MS a polčas skončil hladko 5:1. Druhý polčas sa výsledok z našej strany viac menej len kontroloval. Po zápase sme to všetko rozobrali na interaktívnej tabuľke, nemali sme však lupu, takže do ďalšieho zápasu si z taktiky asi nič neodnesieme..... Poistili sme si tak štvrté miesto v tabuľke, keď mužstvá na piatom a šiestom mieste zhodne prehrali.

Walter strelil hattrick a Konkoľ vsietil po zranení svoj prvý exportný gól. Súpera načal tradične Kamenský a v druhom polčase dôležitý šiesty gól, dal nekompromisne k žrdi Fúdor. Patráš svoje zaváhanie pri prvom súperovom góle odčinil kanadským bodovaním 2+4.

Zostava: Drahoň, Poliak, Bokor, Kamenský, Konkoľ, Fúdor, Patráš

Bežný štandard - 1. FC Multivitamín 3:2 (3:0)

Góly: Patrik Strieš 2, Milan Svitek 1 - Marek Záhora 1, Michal Záhora 1
ČK: Martin Chamko (Bežný štandard)

Exel - TriPe 2:3 (1:1)

Góly: Richard Bohmer 2 - Ivan Gašparík 2, Michal Kmeť 1
ŽK: Marián Sanitra (Exel) , Peter Lübeck (TriPe)

Mladosť - BCF - VKK 17:2 (6:1)

Góly: Michal Čief 10, Martin Mala 4, Dominik Andraščík 2, Ján Ondrejka 1 - Pavol Zlevský 1, Peter Maďar 1

"Chalani" - ŠK Remio 8:1 (1:1)

Góly: Pavol Keller 2, Martin Mesík 2, Martin Ondruška 1, Ján Bucholcer 1, Štefan Szőke 1, Ondrej Riša 1 - Peter Cenkov 1

One Taxi / Gardena 96´ - Starí páni 8:3 (5:2)

Góly: Ľubomír Mati 3, Vratko Debnár 2, Michal Bíreš 2, Daniel Balon st. 1 - Jiří Bílek 1, Ondrej Zeleňanský 1, Karol Fraňo 1