II. liga 4. kolo

22. 9. 2013

4. kolo

IQ - Starí páni 4:2 (2:0)
Góly: Zdeno Binder 1, Martin Pilat 1, Martin Tučnák 1, Anton Gluch 1 - Peter Čajka ml. 1, Peter Ružbacky 1

Ajax - Exel 3:6 (1:2)
Góly: Peter Očenáš 2, Lukáš Dvorský 1 - Miroslav Debnár 3, Peter Ondrejka 2, Richard Bohmer 1

1. FC Horná-Bezvetrie - FK 98 Slovenská Ľupča 3:4 (0:0)
Góly: Michal Husár 1, Martin Siragi 1, Radovan Zvarík 1 - Ľubomír Bulla 2, Michal Hruška 1, Milan Lakomčík 1

Iveco - North Stars 5:9 (1:4)
Góly: Peter Katko 2, Peter Kohút 1, Michal Časnocha 1, Adam Juhas 1 - Richard Kapustík 3, Jakub Lieskovský 3, Nikolas Kapustík 1, Michal Berko 1, Miroslav Dohnal 1

Bežný Štandard - One Taxi/Gardena 96 4:7 (1:3)
Góly: Andrej Schubert 3, Patrik Strieš 1 - Radovan Kulík 3, Vladimír Kán 2, Michal Bíreš 2
ČK: Róbert Briš (One Taxi/Gardena 96)

1. FC Multivitamín - "Chalani" 6:6 (1:0)
Góly: Peter Šipula ml. 2, Filip Krnáč 2, Marek Záhora 1, Erik Šulko 1 - Rudolf Rubint 2, Pavol Keller 1, Peter Mitrenga 1, Martin Mesík 1, Ondrej Riša 1

ŠK Remio - 2. MK Tami 4:9 (2:3)
Góly: Jaroslav Jakubis 1, Peter Vida 1, Peter Cenkov 1, Igor Vereščák 1 - Tomáš Konkoľ 3, Jakub Tóth 2, Walter Poliak 2, Lukáš Hakel 1, Daniel Balon st. 1

Doterajší líder tabuľky si v tomto zápase veľmi nekopol. Ako tak držal krok prvý polčas, keď dokonca viedol 1:0, ale na konci polčasu priklonil misku váh na našu stranu Dano Balon, krížnou, prízemnou strelou spoza obrancu. Druhý polčas bol plne v našej réžii a súper môže byť rád, že neprehral dvojciferne. Prvý zápas za TAMI absolvoval Tomáš Konkoľ a hneď sa uviedol hatrickom. V tejto sezóne prvý krát zasiahli do hry aj Peťo Bokor a Miro Štefanovie. Všetci zahrali dobre,( však Hako ?), ale ukázalo sa, ako hráme, keď máme brankára.

Zostava: Štefanovie Miro, Poliak, Hakel, Balon, Bokor, Kamenský, Tóth, Konkoľ

FC Barumka - TriPe 4:5 (1:3)
Góly: Lukáš Laubert 1, Stanislav Murgaš 1, Peter Potančok 1, Martin Kapusta 1 - Marián Ondrejka 3, Lukáš Jeziorski 1, Andrej Petrovič 1

FK Plus - VKK 9:7 (5:2)
Góly: Ján Štubian 4, Ján Smatana 3, Jakub Tajboš 1, Michal Miškuf 1 - Milan Lagovský 3, Pavol Zlevský 2, Roman Maďar 2