Choď na obsah Choď na menu

II. liga 10. kolo

23. 4. 2012

Nastúpili sme bez viacerých hráčov proti silnému súperovi, ktorý bol skoro kompletný (s viacerými hráčmi 2.ligovej Kremničky). Nezachytili sme začiatok zápasu a po 5. Min. bolo 0:3 , potom sme sa pomaly zlepšovali a po viacerých nevyužitých šanciach nakoniec aj vyrovnali na 3:3. Po nedôslednom bránení a chybách v rozohrávke nás rýchlonohý súper potrestal ďalšími golmi a polčas sme prehrali 6:3 L. V druhom polčase sme boli lepším mužstvom ,no Unios pozorne bránil a chodil do rýchlych brejkov a trestal nás golmi . Po vcelku dobrom bojovnom výkone ,sme nakoniec zaslúžene prehrali. Walterovi chýba už len jeden gól k stogólovej hranici za TAMI. Nebol Štefanovie Mišo, Patráš, Vetrák.

TAMI 2.MK - Unios 5:9 (3:6)

Góly: Walter Poliak 3, Juraj Kamenský 1, Roman Radoš 1 - Michal Rusnák 4, Jiří Bílek 2, Matej Libič 2, Róbert Greško 1

AC Chaos - Fortka 3:5 (2:3)

Góly: Jaroslav Hrušovský 1, Marek Hudec 1, Ľubomír Babčan 1 - Peter Oboril 2, Juraj Markovič 2, Radoslav Kňazík 1

IQ - Electric Blue 4:6 (1:4)

Góly: Martin Pilat 2, Martin Tučnák 1, Martin Andrejko 1 - Juraj Francisty 3, Eduard Ihradský 1, Peter Uhliarik 1, Marián Francisty 1

Ajax - D.P.H. 4:1 (0:1)

Góly: Róbert Sečkár 2, Ondrej Dvorský 1, Ľubomír Chmelík 1 - Branislav Srnka 1

Horná 1.FC - Viťo Team 1:26 (0:14)

Góly: Martin Sivági 1 - Igor Országh 15, Peter Kulišiak 4, Marek Ursíny 4, Erik Kulfas 3

Jarný vánok - Remio ŠK 2:6 (1:4)

Góly: Igor Vereš 2 - Peter Vida 2, Martin Kollárik 1, Peter Houška 1, Milan Ponický 1, Miroslav Cenkov 1