Choď na obsah Choď na menu

IV. B liga 6. kolo

19. 10. 2009

* IV. B liga - výsledky 6. kola

Grupáci - Juniperus 2:6 (1:2), M. Kuna, R. Kojnok - M. Filipko 3, D. Frzon 2, B. Blaško,

Tigers United - FC WC 9:1 (2:1), Š. Spišiak 3, I. Širka 3, M. Pertáň, M. Mikula, L. Ďurica - M. Václavík,

Viking Stavanger - 2.MK Tami 3:12 (3:5), P. Škadra 2, T. Rajcsányi  - M. Martiška 3, M. Patráš 3, J. Kamenský 2, Mich. Štefanovie, J. Vetrák, L. Hakel, R. Fúdor, ŽK: Mich. Štefranovie (TAMI),

Znovu sa nás zišlo v hojnom počte a súpera, ktorý bol doteraz bez prehry, sme zvalcovali hlavne v druhom polčase. Ten sa v posledných zápasoch ukazuje pre naše mužstvo ako veľmi dobrý v prípade skóre, keď súperi na nás stačia väčšinou iba v prvom polčase.

Kotalští orly - AS v rume 0:8 (0:3), M. Porubský 2, L. Jeziorski 2, S. Selecký, B. Párička, M. Roháč, M. Kozák, ŽK: J. Paršo, Ľ. Mati, I. Barták (Kotalští orli),

O2 fér plej team - Dromedári 0:11 (0:5), T. Konkoľ 4, P. Koprivňák 3, M. Ondrejka 2, A. Patráš, B. Michalech, ŽK: B. Michalech (Dromedári),

Van to Tree - ANK Pegi 6:2 (2:1), J. Brašeň 3, M. Lišiak, M. Hlaváček, M. Vlček - M. Grančay, M. Kupec, ŽK: P. Kováč (Van to Tree),

Hi-Fi - Efce Brocak 2:3 (0:1), M. Tomášik, T. Styk - M. Žila 2, J. Kanoš,

Speleo - FC 09 5:3 (2:3), M. Majer 4, J. Grančay – J. Sedláček 3,

Drink Team - Androméda 8:4 (4:2), M. Tichý 4, B. Gažo 2, M. Barančík 2 – Ma. Môcik 2, Mi. Môcik, Z. Valašťan,

Fun Team - FC Blaugranas 10:5 (2:3), P. Dovčiak 5, V. Köböl st. 3, P. Polkoráb 2 – S. Václavík 5, ŽK: J. Tokár, S. Václavík (Blaugranas).