Choď na obsah Choď na menu

IV. B liga 7. kolo

19. 10. 2008

IV. B liga - výsledky 7. kola

1.MK Tami – Dromedári 4:2 (2:0), M. Patráš 2, J. Kamenský, R. Radoš - T. Konkoľ 2,

AC Hradec – Speleo 1:12 (0:6), Ľ. Kundrata - Ľ. Jablonovský 3, J. Grančay 3, E. Šulko 2, L. Genov 2, R. Valo, D. Detvan,

Viking Stavanger - Úsvit 3:3 (3:1), R. Halaj, P. Straka, D. Rybár - T. Cimerman, D. Kupec, M. Šudoma,

Jarný vánok - FK Matiz 11:1 (5:0), A. Mišún 3, Pe. Kukučka 3, I. Vereš 2, Pa. Kukučka 2, M. Galajda - I. Kuric,

Van to Tree - ANK Pegi 4:5 (2:2), Š. Bubaník 2, J. Brašeň, M. Vlček - V. Škropek 3, M. Pecník, P. Poláček, ŽK: J. Brašeň (Van to Tree) - P. Poláček, M. Chmelík, J. Orel (Pegi), ČK: J. Orel (Pegi),

Ateeray - Hi-Fi 2:3 (0:2), L. Hraško 2 - T. Styk 2, R. Styk,

Juniperus - Ekonóm Utd. 2:4 (2:1), M. Filipko, E. Rusko - M. Kovalančík, O. Spišiak, M. Baranayi, ŽK: Ľ. Kučera, E. Rusko (Juniperus) - P. Skubínčan, M. Majer (Ekonóm Utd.),

Drink Team - Lazy Guys 4:3 (1:1), M. Tichý 2, B. Gažo, P. Káloši - V. Köböl st. 2, J. Minár, ŽK: M. Podkonický (Drink Team) - V. Zelník (Lazy Guys),

Androméda – Grupáci 7:2 (3:1), M. Rýs 5, J. Stehlíček 2 - M. Mikuláš, R. Kojnok, ŽK: M. Barto (Grupáci),

Kotalští orli - AS v rume 6:4 (2:1), P. Pinter 4, M. Machel, J. Kyjanica - M. Ondrejka 3, T. Hornyak, ŽK: M. Ondrejka (AS v rume).

No Fear malo voľno

n   Komentár Walter:                na zápas sme sa zišli zatiaľ v najmenšom počte , ale ani súper na tom nebol čo sa množstva hráčov týka dobre (4ks) ,zahrali sme znovu dobre , viedli sme 2:0 a súperovi skoro nič nedovolili, no po prestávke bolo za minútu 2:2 a prestalo sa nám dariť v obrane a útočníci zahadzovali šancu za šancou , mali sme aj smolu trafili sme 2 tyčky, no nakoniec predsa len lepší zvíťazil ....

n  Okrem stelcov gólov bol ešte Majo a Boky (ten keď vedel že nás bude málo príšiel na otočku z LC ), nehral som Ja , Peter pomáhal kámošovi z drevom , Miro bol chorý a Jaro na maďaroch pri mame ...

n  Zaujímavosti : Po Petra chcel odbehnúť Ďuro na aute ale vyhováral sa , znovu mu bol alkohol prednejší J a pozor: prišiel tréner , aj sme sa pred zápasom báli že nám prinesie smolu ,ale nie – no konečne !!!!