Choď na obsah Choď na menu

IV. B liga 6.kolo

19. 10. 2008

IV. B liga - výsledky 6. kola

Ekonóm United - Kotalští orli 3:4 (0:1), P. Skubinčan 2, O. Spišiak - P. Pinter 3, J. Kyjanica, ŽK: Ľ. Ďurica (Ekonóm Utd.) - M. Machel (Kot. orli),

ANK Pegi - AC Hradec 9:5 (5:1), J. Orel 5, M. Kupec 2, V. Škropek, P. Poláček - T. Handzuš 4, J. Vido, ŽK: J. Orel, P. Poláček (Pegi), ČK: P. Poláček (Pegi),

FK Matiz - Drink Team 3:5 (2:0), T. Chrančík, D. Majer, P. Klučka - B. Gažo 2, I. Podkonický, P. Bajs, M. Barančík, ŽK: M. Michalovič (Drink Team),

Úsvit 07 – Andromeda 2:5 (0:1), P. Železník, M. Šudoma - M. Rýs 3, Z. Valašťan 2, ŽK: M. Jendrušák (Andromeda),

Grupáci – Ateeray 1:5 (1:1), M. Obrončík - M. Danko 2, J. Meško, P. Kosťov, J. Halama,

Lazy Guys – Juniperus 2:9 (2:3), J. Minár, R. Turák - M. Filipko 5, I. Koštial, M. Lukáč, M. Očenáš, P. Sklienka,

Hi-Fi - Jarný vánok 5:8 (2:7), T. Styk 2, E. Lenárt 2, R. Styk - Pe. Kukučka 3, I. Vereš 2, A. Mišún 2, M. Galajda,

Speleo - Viking Stavanger 5:1 (2:1), M. Grančay 3, L. Genov 2 - P. Škadra,

Dromedári - Van to Tree 8:2 (3:1), T. Konkoľ 3, L. Daubner 3, A. Patráš, P. Vigaš - M. Hlaváček, M. Eibner, ŽK: L. Daubner (Dromedári) - M. Vlček (Van to Tree),

No Fear - 1. MK Tami 4:5 (1:3), V. Kosec ml. 2, P. Slaný, L. Klibáni - M. Martiška 2, W. Poliak, M. Patráš, R. Radoš, ŽK: R. Radoš, W. Poliak (TAMI), ČK: W. Poliak (TAMI),

n   Komentár Walter:                   v zápase roka (pre obidve strany) sme zahrali parádne , favoritovi sme až na dve šance na začiatku skoro nič nedovolili , viedli sme 1:0 ale za minútu bolo s penalty vyrovnané, znovu sme sa dostali do vedenia 3:1 a vyzeralo to že súper sa na nič nezmůže lebo sme kontrolovali hru , držali loptu a vytvárali si šance , ale rozhodca pískol ďalšiu penaltu a to ma vytočilo a dal som sa vylúčiť L , Miro ju ale chytil a do polčasu sme náskok udržali, v druhom polčase súper s priameho kopu znížil.po celý druhý polčas sme sa bránili a chodili do brejkov ale šance sme nepremieňali . V pravú chvíľu asi 2-3 min.po inkasovanom góle sme dvakrát za sebou skórovali a vlastne rozhodli o víťazovi ,v poslednej minúte sme ešte dostali 2 góly ale po snáď najlepšom výkone aký sme kedy predviedli sme úúúúúplne zaslúžene vyhrali .

nOkrem strelcou gólov ešte hral Ďuro , Jaro a vynikajúco chýtal Miro, neboli Lučenčania (Boky bol vo Viedni na výstave čokoládyJ a Miro sa strepal zo štvorkolky), ďalej nebol Peter lebo mu je alkohol prednejší ako kamaráti ale tak aj dopadne ... A trénera nezaujímal ani tento zápas J

Zaujímavosti :z Talianska sa vrátil Cafu a bolo to cítiť , prvú červenú kartu som dostal Ja (mám stop na 3 týždne),Roman už má druhú žltú L  a zaujímavé určite bolo aj to že nám pískal rozhodca ktorý je blízka rodina jednému nášmu súperovi.